DÖRT'K İNTERNET CAFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÖRT'K İNTERNET CAFE

DÖRT'K İNTERNET CAFE

AnasayfaDört'k FMGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KENDİMİZİ TANITALIM

4 posters
YazarMesaj
efsane

efsane

KENDİMİZİ TANITALIM Empty
MesajKonu: KENDİMİZİ TANITALIM   KENDİMİZİ TANITALIM Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 11:24 am

MERHABA SİTEMİZE KATILAN TÜM ARKADAŞLARIN BU ALANDA KENDİLERİNİ TANITMALARINI RİCA EDİYORUM.
İLK ÖNCE KENDİMDEN BAŞLIYIM BEN ÖMER DÖRT-K İNTERNETCAFE NİN İŞLETMECİSİ. (efsane) OLARAK TA SİTEMİZDE GÖREBİLİRSİNİZ.
TÜM ARKADAŞARIMA İYİ PAYLAŞIMLAR

forumda ü ye olan arkadaşlarımızın kendilerini bu alanda tanıtmalarını rica ediyorum şimdiden teşekkürler
http://www.dortk.forum.st
_EmRe_

_EmRe_

MesajKonu: s.a   KENDİMİZİ TANITALIM Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 11:00 pm

herkeze merhabalar ben emre...bu forumun açılması çok iyi oldu gerçekten, umarım herkezin hoşça vakit geçirebileceği bi mekan haline gelir... güzel paylaşımlarla beraber olmak dileğiyle...
yüreklerinpenahı

MesajKonu: ..........!!!!............   KENDİMİZİ TANITALIM Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 10:01 pm

başta siteniz hayırlı olsun diyerek kendimi tanıtmaya koyuluyorum ben aslen mardinliyim ama ist oturyorum..yabancı dil i çok severim,, grafierlik benim alanım koyu sami yusuf hayranıyım ,,,,,kendimi çok tanıtım kim olduğuma siz karar vereceksiniz...Smile

KENDİMİZİ TANITALIM Mard3011
http://www.samiyusuf-tr.com
kanrevan

kanrevan

MesajKonu: Geri: KENDİMİZİ TANITALIM   KENDİMİZİ TANITALIM Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:03 am

selam ben hamit yani kanrevan herkesin bu sitede güzelbir muhabbet yapacaklarından eminim çünkü dört-k farkı var Smile bende dört + 2-k olarak herkese slm Very Happy

KENDİMİZİ TANITALIM
1 sayfadaki 1 sayfası